Opera Hasta Yatağı, Havalı Yatak, Fonksiyonel Lüks Karyola

Satin Alma Rehberi Opera Ayarlanabilir Fonksiyonel Luks Karyola Modelleri 1 Satın Alma Rehberi: Opera Ayarlanabilir | Fonksiyonel Lüks Karyola Modelleri

Bu kılavuzda, ayarlanabilir | fonksiyonel lüks karyola serimizle ilgili detayları ele alacağız. Böylelikle akıllı yataklar ile ilgili kavramları netleştirmeyi ve kullanıcının/bakım verenin karar verme sürecine biraz daha yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Ayarlanabilir yatak nedir?

Profil hasta yataklarının aksine, ayarlanabilir | fonksiyonel akıllı yatakların yüksekliği ayarlanamaz ve yan korkulukları yoktur. Ayarlanabilir lüks yataklarımız en üst düzeyde konfor  sunmak ve uyku deneyiminizi iyileştirmek için tasarlanmıştır. İleri teknolojiyle üretilen ve benzersiz özelliklere sahip ayarlanabilir akıllı yataklarımız uykunuzu bir üst seviyeye taşıyacaktır.

Daha iyi bir uyku deneyimi
En üst düzeyde konfor için pozisyonlarınızı ayarlayın ve harika bir gece uykusunun keyfini çıkarın.

Sırt için en doğru pozisyonlama
Yastıklarla desteklemeye gerek kalmadan postüral destek sağlayan yatak içi pozisyonlar sağlar.

Rahatsız edilmeden uyku
Uykunun her anının tadını huzurla çıkarabilmeniz için horlama önleyici teknolojiye sahiptir.

Konforlu bir şekilde izleyin ve okuyun
Çeşitli yatak içi oturma pozisyonları arasından hızlıca seçim yaparak rahatlığınızı üst seviyeye çıkartın.

Stil sahibi bir uyku
Yatak odanızın iç mekanına uyacak çok sayıda stil ile yatağınız istediğiniz gibi olsun.

Akıllı teknoloji
Teknolojinin gücüyle uyku kalitenizi yükseltin.

Satin Alma Rehberi Opera Ayarlanabilir Fonksiyonel Luks Karyola Modelleri 2 Satın Alma Rehberi: Opera Ayarlanabilir | Fonksiyonel Lüks Karyola Modelleri

Standart Ayarlamalar

Sırtlık

Sırtlık, akıllı yatak bazasının yatağın baş ucundaki üst bölümüdür. Kullanıcıyı yatakta dik oturtacak şekilde ayarlanabilir; yani sırtınızı desteklemek ve kendinizi yukarı kaldırmak için yastık kullanmanıza gerek yoktur. Sırtlık, arkadan aydınlatmalıdır ve kablosuz uzaktan kumanda ile elektrikli olarak yükseltilebilir. Bu özellik, yatakta dik otururken, kitap okurken veya televizyon izlerken rahatlık sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca daha rahat bir uyku pozisyonuna ulaşmak için de kullanılabilir ve sağlığa faydaları kanıtlanmıştır.

Bacak istirahati

Bacak desteği, akıllı yatak bazasının yatağın ayak ucundaki alt bölümüdür. Bacak desteği arkadan aydınlatmalı kablosuz bir uzaktan kumanda aracılığıyla ayarlanabilir ve ayaklar vücudun geri kalan kısmından daha yükseğe kaldırabilir. Tamamen yükseltildiğinde, uyluk kısmı yukarı doğru açılı olurken, alt bacak kısmı yataydır. Bu pozisyon mükemmel dolaşım kontrolü sağlar.

Baş desteği açısı

Açılandırılabilir baş/boyun desteği platformu, kullanıcının yataktayken başını hafifçe kaldırmasına olanak tanır. Bu pozisyon uyurken boynunuzu desteklemek için idealdir ve hava akışını iyileştirir.

Satin Alma Rehberi Opera Ayarlanabilir Fonksiyonel Luks Karyola Modelleri 3 Satın Alma Rehberi: Opera Ayarlanabilir | Fonksiyonel Lüks Karyola Modelleri

Opera Ayarlanabilir | Fonksiyonel Lüks Yatakların Özellikleri

Ayarlanabilir | fonksiyonel akıllı yatak serimiz sadece şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda en üst düzeyde uyku deneyimi ve üstün konfor sağlamak için gelişmiş özelliklerle donatılmıştır. Her bir özellik tam konfor, rahatlama ve harika bir gece uykusu sağlamak için özenle tasarlanmıştır.

Ayarlanabilir yataklarımızın her biri standart olarak sırt/bacak ayarı ve aşağıdaki özelliklerle birlikte gelir:

Sıfır Yerçekimi

Bu pozisyonun NASA tarafından tasarlandığını biliyor muydunuz? Sıfır yerçekimi, yani vücut ağırlığının maksimum dengelenmesi sonrası belli noktalara binmesi gereken ağırlığın minimuma düşürülmesi, vücuttaki eklem ve kasların tamamen gevşemesini sağlar. Yatar pozisyondayken en üst düzeyde rahatlık sağlamak için gerçekten havada süzülüyormuşsunuz gibi hissedersiniz. Kullanıcıyı hem dizin altından hem de baş/boyun bölgesinden destekleyen bu pozisyon, mükemmel bir dinlenme sunar.

Horlamayı Önleme

Anti-snore (horlamayı önleme özelliği) ile daha rahat bir uyku sunar. Boyun yükseltme platformu doğru şekilde kullanıldığında, başın yükseltilmesi ve horlamayı azaltmak için solunum yollarının açılması mümkün hale gelir. Bu özellik aynı yatağı paylaşanlar için de mükemmeldir.

Upgrade / Geliştirme seçenekleri

Satin Alma Rehberi Opera Ayarlanabilir Fonksiyonel Luks Karyola Modelleri 4 Satın Alma Rehberi: Opera Ayarlanabilir | Fonksiyonel Lüks Karyola Modelleri

Ses Kontrolü

Sesinizi kullanarak Alexa ile yatağınızı kontrol edebilirsiniz. Ayarlanabilir yataklarımız akıllı hoparlörünüzle eşleştirilebilir ve uyku deneyiminizi geliştirmenize olanak tanır. Alexa’ya “Alexa, sırt desteğimi kaldır” veya “Alexa, beni sıfır yerçekimi konumuna getir” gibi komutlar vermeniz yeterlidir.

Arkadan Aydınlatmalı Kablosuz Kontrol

Yatağınızı şık ve arkadan aydınlatmalı kablosuz kumandanız ile kullanabilirsiniz. Aydınlatmalı şekilde tasarlanan kumandaların kullanımı son derece işlevseldir ve gerektiğinde gece yatağa girmeye yardımcı olmak için bir el feneri olarak da kullanılabilir.

Uygulama Kontrolü / App Kontrol

Ayarlanabilir yatağınızı doğrudan akıllı telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz Opera SleepSmart™ uygulamamızı indirebilirsiniz.

Masaj

Kullanıcının vücudunu nazikçe yatıştırmak üzere tasarlanmış dahili masaj özelliği ile tam bir rahatlama vadediyoruz. Üstün konfor ve rahatlama sunan bu özelliği kullanmayı çok seveceksiniz.

Yatak Altı Aydınlatma

Yatakta televizyon izlemek veya kitap okuma ışığınızı desteklemek için ideal olan yatak altı ışığı ile mükemmel ortamı yaratabilirsiniz. Yatak altı aydınlatması yatağa girip çıkmak için de yeterli bir aydınlatma seviyesidir. Etkinleştirmek için arkadan aydınlatmalı kumandanızı kullanmanız yeterlidir.

Hafıza Programlama

Konforunuzu arttırmak için en sevdiğiniz uyku ve oturma pozisyonlarını yatağınıza kaydedebilirsiniz.

Opera ayarlanabilir yatağınızı nasıl seçersiniz?
Ayarlanabilir | fonksiyonel lüks yataklarımızın özelliklerine ve avantajlarına dair bilgi sahibi olduğunuza göre size uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. 444 00 80 numaralı telefondan bizleri arayarak uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.