Opera Hasta Yatağı, Havalı Yatak, Fonksiyonel Lüks Karyola

Mağaza

Konfor Yatak Sıkça Sorulan Sorular

Comfort Mattresses Medium Konfor Yatak Sıkça Sorulan Sorular

Piyasada satılan diğer konfor yatak modelleri ile Opera konfor yatak modelleri arasında ne gibi farklar var?

İngiltere tasarım ve üretim kalitesi başlı başına önemlidir. Ama Opera’yı kıymetli yapan somut özellikler de var tabii ki:

  • Modeline bağlı olarak 25 ila 30 cm arasında yüksekliğe sahip olmasına karşın, karyolanın tüm fonksiyonlarını kusursuz şekilde üzerinde yatan kişiye ulaştırabilmesi Opera yataklarının en büyük özelliklerindendir.
  • Yatağı oluşturan her bir katman kusursuz şekilde tasarlanmış ve katmanlar birbirine kusursuz şekilde birleştirilmiştir. Böylece 70º’ye kadar bükülmesine rağmen yatak asla deforme olmaz ve kendisinden beklenen işlevi aksatmadan yerine getirir.
  • Opera konfor yataklar modeline bağlı olarak 6 ila 14 katmandan oluşur. Bu katmanlar eşsiz kalitedeki şu malzemeleri içerir: Lüks Kaşmir, İpek, Saf Yün, Yün & Pamuk Karışımı, Lüks Pamuk, Doğal Dartmoor Koyun Yünü, Elle İşlenmiş At Kuyruğu, Lüks Pamuk, Cep Yayı, Micro-Bobin Tablet Yayı, Yüksek Teknolojili Serin Jel Hücre, Serin Jel Katkılı Sünger, Visko Sünger, Menfezli Konfor Sünger, Ultra Fiber Katman, Poli Pamuk Katman
  • Yılların verdiği deneyim ve araştırmanın sonucu olarak her bir katman yatağın maksimum konfor sağlaması için kusursuz ölçülerde ve sırayla birleştirilmiştir. Yatak bir yandan kullanıcısının istediği sertliği/yumuşaklığı ve basınç dağılımını sağlarken, diğer yandan sıcaklığı ve nemi dengelemeli ve sağladığı derinlik hissi ile destekli ve tatmin edici bir uykuyu garantilemelidir. Opera her detay üzerinde yıllarca çalışarak bunu sağlayan yataklar üretmiştir.
opera confor yatak Konfor Yatak Sıkça Sorulan Sorular

Opera konfor yatak modelleri sıradan bazalarda da kullanılabilir mi?

Evet, Opera yataklar düz bir yüzeye sahip olan tüm bazalarda kullanılabilir. 

Konfor yatakları Türkiye’nin her yerine ulaştırıyor musunuz?

Şimdilik Teksan İnovatif Medikal olarak sadece İstanbul ve civarında teslimat yapıyoruz. Ancak zaman içerisinde Tüm Türkiye’yi kapsayacak bir satış ağı oluşturmak şüphesiz temel hedeflerimizdendir.

gel pro 4000 Konfor Yatak Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Opera konfor yatak modelleri Opera fonksiyonel karyola modelleri ile uyumlu mu?

Evet, tüm Opera konfor yataklar Opera karyolaların tüm fonksiyonları ile uyumludur. Yatağı oluşturan katmanlar bu uyumu sağlamak için özel olarak tasarlanmış ve birleştirilmiştir.

Hangi konfor yatak modelini tercih etmeliyim?

Bu çok kişisel bir tercihtir. Yatış yüzeyinin ne düzeyde yumuşak/sert ve destekli olmasını isteyip istemediğinize göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

  • Ultra Lüks ve konforlu Opera Emporia, gerçekten de tüm yatakların “imparatoru”dur. 3 farklı sertlik seçeneğine sahiptir. 14 katmandan oluşan Emporia kusursuz bir konfor ve uyku vadeder.
  • Natural 1000 2/5 sertlik, Natural 2500 ise 3/5 sertlik düzeyinde mükemmel derinlikte, başta yumuşaklık hissi verip hemen alt katmanda vücuda desteği hissettiren rüya gibi bir yatak modelidir.
  • Gel 1000 2/5 sertlik düzeyinde, bir yandan konfor bir yandan da vücut ısısı kontrolü sağlayan yatak modelidir.
  • Gel Pro 4000 ise 4/5 sertlik düzeyinde, bir yandan konfor bir yandan ekstra destek ve bir yandan da vücut ısısı kontrolü sağlayan 3000 Adet Yüksek Teknolojili Serin Jel Hücre ile desteklenmiş, bası yayma özelliği ile öne çıkan yatak modelidir.

 

Buraya tıklayarak tüm konfor yatak modellerimizi katman katman inceleyebilirsiniz.

natural 2500 Konfor Yatak Sıkça Sorulan Sorular

Dışarıdan bakıldığında sıradan bir konfor yatak olarak gördüğünüz Opera yatak modelleri, aslında yılların deneyimi ile kusursuz hale getirilmiş teknoloji harikalarıdır. İçerisindeki her bir bileşen mükemmel ölçülerde, tam olması gerektiği yerde ve tam amaçlanan konfor özelliğine hizmet etmek için yerleştirilmiştir.

Rahat bir uyku için vücut pozisyonu, ortam sıcaklığı, ışık düzeyi, gürültüsüzlük ve şüphesiz kişisel olarak uykuya hazır olma hali önemlidir. Ancak ihtiyacınız olan bir konfor yatağa sahip değilseniz, uykuya geçiş süreniz uzar, uyku kaliteniz düşer, sık sık yatarken pozisyon değiştirme ihtiyacı hisseder, derin uykuya geçemez ve tüm bunların sonucu olarak da kötü bir uyanışla güne kötü başlarsınız. Ve şüphesiz hepimiz biliyoruz ki gerek beden sağlığı ve gerekse ruh sağlığı açısından bu başlangıç hiç de iyi bir sonuç vermez. 

Sonuç olarak bir yatak ve bir fonksiyonel karyola tercih etmek aslında en önemli kişisel tercihlerimizden birisidir. Bu tercihe gerekli önemi vermek ve doğru seçimi yapmak gündelik yaşamımıza da yön vermek anlamına gelir. Opera bu tercihinizi yaparken sizin için önemli bir seçenek olma vaadindedir. Üretim kalitesi, materyal seçimi ve birbirini tamamlayan ürün yelpazesi ile Opera’yı  Türkiye’de beğeninize sunuyoruz.

Konfor Yatak Sıkça Sorulan Sorular

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.