Opera Hasta Yatağı, Havalı Yatak, Fonksiyonel Lüks Karyola

Mağaza

Fonksiyonel Karyola Sıkça Sorulan Sorular

Fonksiyonel Karyola Opera Borg

Fonksiyonel karyola kullanmayı tercih etmek için özel bir sağlık gerekçesi mi olmalı?

Hayır, özel bir sağlık gerekçesinin olmasına lüzum yok. Daha konforlu ve daha sağlıklı bir uyku isteyen, yatak içerisinde zaman geçirirken daha rahat pozisyonlanabilmenin ihtiyacını hisseden, iyi bir uykunun ardından güne çok daha zinde başlamak isteyen herkes Opera fonksiyonel karyola modellerinden birini tercih edebilir.

feature 4 leg rest v1679582963456 Fonksiyonel Karyola Sıkça Sorulan Sorular

Satışa sunulan tüm karyola modelleri aynı fonksiyonlara mı sahip?

Evet, tüm karyola modelleri fonksiyonellik açısından aynıdır. Her bir model Motion Taban’a sahiptir. Her bir model dilenirse Standart dilenirse Plus fonksiyon seçeneği ile satın alınabilir.

Motion Adjustable Base Fonksiyonel Karyola Sıkça Sorulan Sorular

Piyasada satılan standart konfor yatak modelleri Opera fonksiyonel karyolalar ile uyumlu mu?

Hayır, bunu söyleyemeyiz. Opera karyolalar üzerine konacak olan konfor yatağın / döşeğin Opera fonksiyonları ile tam uyumlu olduğunun mutlaka satın alınan yer ile teyit edilmesi gerekir. Aksi halde hem fonksiyonlardan verimli yararlanmak mümkün olmaz hem de yatak çok kısa bir süre içerisinde deforme olarak sağlığınıza ve bütçenize zarar verir.

Gerçek konfor ve keyif için Opera Konfor Yatak modellerinden birini tercih etmenizi ısrarla tavsiye ederiz. Opera konfor yataklar 25-30cm yükseklikleri sayesinde kusursuz derinlik hissi ve konforu garantilerken karyolanın tüm fonksiyonlarını vücudunuzda hissetmenizi de sağlar. Bu, Opera’nın emsalsiz özelliklerinden biridir.

Hangi konfor yatak modelini tercih etmeliyim?

Bu çok kişisel bir tercihtir. Yatış yüzeyinin ne düzeyde yumuşak ve destekli olmasını isteyip istemediğinize göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Buraya tıklayarak tüm konfor yatak modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Yumuşak bir yüzey için Natural 1000 model, herkesin konforuna ve optimum sertliğine bayıldığı Natural 2500 model, yatağın ısısını dengeleyen Gel 1000 model ve ısı kontrolünün yanı sıra basınç azaltma özelliği de olan Gel Pro 4000 model, ve şüphesiz konfor yatakların imparatoru Emporia Natural model ultra lüks yatak seçeneklerinden birine mutlaka aşık olacaksınız…

Hangi konfor yatak modelini tercih etmeliyim Fonksiyonel Karyola Sıkça Sorulan Sorular

Fonksiyonel karyolalar özel bakım gerektiriyor mu?

Dışarıdan kötü bir müdahale (kapasitesinin üzerinde ağırlıkla kullanım, dış müdahale ile bükülme/kırılma, elektrik tesisatındaki sorunlar, suya maruz kalma vb. aksaklıklar) olmadığı ve kullanım talimatlarına uyulduğu sürece özel bir bakım gerektirmez. Ayrıca olası bir sorunda satış temsilcinizi arayarak hemen müdahale etmek karyolanın çok daha uzun yıllar kullanılmasını mümkün hale getirecektir.

Fonksiyonel karyolalar için bir kullanım ömrü öngörülüyor mu?

Hayır, özel bir kullanım süresi öngörülmüyor. İhtiyaç olduğunda teknik servisimizden alacağınız desteklerle karyolanızı çok uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz.

MotionAdjustableBase3 47cd163f 4ce2 4bf5 b362 59589cf5083b Fonksiyonel Karyola Sıkça Sorulan Sorular

Piyasada satılan diğer fonksiyonel karyola modelleri ile Opera fonksiyonel karyola modelleri arasında ne gibi farklar var?

İngiltere tasarım ve üretim kalitesi başlı başına önemlidir. Ama Opera’yı kıymetli yapan somut özellikler de var tabii ki:

  • Opera fonksiyonel karyolalar kablosuz kumanda ile kontrol edilir. Bu kumanda ile kontrol edilebilen Sırt Açısı Ayarı, Diz Açısı Ayarı, tek dokunuşla Sıfır Yerçekimi (Zero-Gravity) Modu, tek dokunuşla Anti Horlama Modu, Bellek Programlama, Otomatik Sırt Ekseni Ayarı, Ek Yastık Açısı Ayarı, tek dokunuşla düz hale gelme özelliği, Üst gövde Masajı ve Yatak Altı Işığı fonksiyonlarına sahiptir.
  • Tüm fonksiyonları kusursuz bir zarafetle ve tasarımdan ödün vermeden yapar.
  • Zevkinize uygun tasarım, renk, ölçü ve fonksiyon seçenekleri ile yaşam alanınıza kalite ve konfor katar.
  • Tüm bileşenler Opera bünyesinde veya Opera’ya özel üretilip birleştirildiği ve uzmanlarca test edildiği için kalite de tasarım da işleyiş de kusursuzdur.
  • Hangi özelliklerde karyolaya ne kadar ödeme yaparak sahip olabileceğinizi daha en baştan itibaren çevrim içi olarak web sitemizden görebilirsiniz.
ErgoAdjustableBedRemote 44ffedff df84 41e4 8df0 0998d928fd58 Fonksiyonel Karyola Sıkça Sorulan Sorular

Opera fonksiyonel karyola modellerinin birbirinden farkları neler?

Öncelik şüphesiz yaşam alanınıza uygun gördüğünüz tasarım ve renk farklılıklarıdır. Bazı modellerin çekmeceli olması ya da bazı modellerin yerden daha yüksek olması gibi detaylar da tercihinizi belirleyen diğer faktörlerdir.

Motion Divan Drawers Fonksiyonel Karyola Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldığım özelliklerdeki karyola ne kadar sürede teslim edebiliyor?

Bu bilgi İngiltere’deki üretim yoğunluğuna bağlıdır. Ancak ortalama 6 ila 8 hafta içerisinde karyolanızın size teslim edilmesi beklenir. Doğaldır ki bir ürün satın almaya karar verdiğinizde daha net bir teslim tarihi bilgisi müşteri temsilciniz tarafından size mutlaka verilecektir.

2 man install f5365f17 f985 4db3 a4e3 ab986e16aae5 Fonksiyonel Karyola Sıkça Sorulan Sorular

Fonksiyonel karyolaları Türkiye’nin her yerine ulaştırıyor musunuz?

Şimdilik Teksan İnovatif Medikal olarak sadece İstanbul ve civarında teslimat yapıyoruz. Ancak zaman içerisinde tüm Türkiye’yi kapsayacak bir satış ağı oluşturmak şüphesiz temel hedeflerimizdendir.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.