Opera Hasta Yatağı, Havalı Yatak, Fonksiyonel Lüks Karyola

Elektrikli Fonksiyonel Hasta Yatağının Ortopedik Faydaları

Elektrikli Fonksiyonel Hasta Yatağı, ayarlanabilir yatma yüzeyleri sayesinde kullanıcısına çeşitli ortopedik faydalar sağlar. Elektrikli sırtlık ve ayak desteği, aşağıda sıralanan bir dizi faydayı sağlamak için boynunuzu, sırtınızı, gövdenizi, bacaklarınızı ve ayaklarınızı doğru şekilde konumlandırmanıza olanak tanır:

Duruş ve omurga desteği

Eğer yan yatıyorsanız, yatağın arkalığının ve ayak dayama yerinin hafifçe yükseltilmesi, iyi bir gece uykusu için vücudunuzun mükemmel bir duruşa sahip olması anlamına gelecektir. Kalça kemiklerinizin çıkıntı yapması ve kalçaların çıkıntı yapması için bir kavis oluşturarak omurganızın düz kalması bu rahat duruşun sebebidir.

Elektrikli Fonksiyonel Hasta Yatağı ile Daha iyi nefes alma ve daha az horlama

Ayarlanabilir bir yataktaki hafif yükseltilmiş sırt özelliği, özellikle sırt üstü uyuyanlar için başı öne doğru eğerek solunum yollarını açar ve sağlıklı nefes almayı kolaylaştırıp horlamayı azaltır.

Kan akışı ve dolaşım

Yatak pozisyonunu ayarlayarak kan akışını ve dolaşımı teşvik edebilirsiniz. Bu, cilt üzerinde basınç oluşmasını önlemeye ve dolaylı olarak bası yarasını önlemeye yardımcı olur. Bacak desteğinin yükseltilmesi aynı zamanda bazı tıbbi durumlar için gerekli olan, ayaklardan sıvı tahliyesini de sağlar.

Konfor ve refah

Elektrikli Fonksiyonel Hasta Yatağı ve ortopedik yatakların belki de en büyük faydası, sadece uyurken değil aynı zamanda gün boyunca da sağladıkları rahatlıktır. Sırtlık kısmı, okuma ve yemek yeme gibi işleri kolaylaştırmak için yatakta dik oturmanıza olanak tanır. Bacak desteği de ağrıyan bacaklardaki baskıyı azaltmak ve rahatlık sağlamak için yükseltilebilir.

Kendiniz veya sevdiğiniz biri için motorlu ortopedik yatağı nasıl seçeceğinizi öğrenmek için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.