Opera Hasta Yatağı, Havalı Yatak, Fonksiyonel Lüks Karyola

Mağaza

Hakkımızda

Uzmanlığımıza Güvenin...

Opera uzun yıllardır bakım, konaklama ve tüketici sektörlerinde ayarlanabilir yataklar ve şilteler konusunda güvenilir ve uzman bir marka olarak tanınmaktadır. 2004 yılında kurulan Opera, mobilya, bakım ve imalat sektörlerinde elde edilmiş yüzlerce yıllık deneyimi yeni bir yaklaşımla buluşturma iddiasındadır. Konforun, teknolojinin ve tasarımın mükemmel buluşmasının vaadidir Opera.

Why Opera British 601b557d 9f3b 4636 aed0 a00d0c1bac7f Hakkımızda

En İyilerine Sahip Olun

Tüm ürünlerimiz deneyimli tasarım ekibimiz tarafından İngiltere’de tasarlanmaktadır. Kalite, özenle seçilen hammaddeler, sıkı testler ve gerçek yaşam deneyimleri ile garanti edilmektedir.

Kusursuz işlevselliği mükemmel tasarımla birleştirmeye çabalıyoruz. Opera’da ihtiyacınıza ve zevkinize uygun seçenekler mutlaka bulunur…

Doğru Çözüme Kavuşun

Size ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunmak için zaman ayırıyor ve yararlı tavsiyelerle size yol gösteriyoruz.

Evinize Uyumlu Olanı Seçin

Yatağınızın bir ev veya bakım ortamının parçası olduğunu biliyoruz. Ortamınıza uyacak bir çözüm üretiyoruz

Sorunlara Hızlıca Çözüm Üretin

Hareket kısıtlılığınızın, uykusuzluğunuz veya bakım zorluğunuzun sizi nasıl zorladığını biliyor ve hızlı çözümü üretiyoruz.

Yaşamınıza Konfor Katın

Dinlenmiş bir vücuda ve keyifli bir uykuya, sağlıklı bir sabaha kavuşmanızı sağlıyoruz. Günün geri kalanıysa sizin...

Sizin İçin Önemini Biliyoruz

Opera’nın tüm ürünleri, 10 yılı aşkın süredir Türkiye’de sektörün öncüsü olan Teksan İnovatif Medikal Ürünler güvencesi ile sizleri bekliyor.

Alanında kocaman bir yaşam deneyimine sahip, ne tür ihtiyaçlar için ne tür çözümler üretilmesi gerektiğini bilen, eğitimli, size gereken zamanı ayıran ve sizi tatmin edecek çalışanlara sahibiz.

Sorununuzun tespitinden ürünün teslimatına dek işinin uzmanı, güler yüzlü ve saygılı bir ekip tarafından en iyi hizmetle karşılaşacaksınız.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.