Opera Hasta Yatağı, Havalı Yatak, Fonksiyonel Lüks Karyola

Mağaza

Fiyat Politikamız

Opera Türkiye Fiyat Politikamız

Yeni bir hasta yatağı, havalı yatak, bakım yatağı veya fonksiyonel karyola ile konfor yatak almayı mı düşünüyorsunuz?

Seçeneklerin sayısı ve hasta yatağı fiyatları arasındaki fiyat yelpazesi çoğu zaman bunaltıcı olabilir ve ilk kez araştırma yaparken hangi fiyatı ödemeyi beklemeniz gerektiğini veya neden bazı markaların/ürünlerin alışılmadık derecede ucuz ve diğerlerinin önemli ölçüde daha yüksek fiyatlı göründüğünü bilmek de zordur.

Yatağın sahip olmasını istediğiniz özellikler, yatağın boyutu, şilte ve diğer teknik özellikler yatak için ödeyeceğiniz fiyatı belirler. 

Kişinin ihtiyacına uygun çözümleri ve zevkine uygun tasarımları sunmak bir uzmanlık işidir. Opera olarak ürün çeşitliliğimiz ve uzman personelimiz ile sizlere bu hizmeti layıkıyla sunmaya çabalıyoruz.

Genel Fiyat Politikamız

Herkes yatağı ve hizmeti için mümkün olan en iyi fiyatı ödediğinden emin olmayı hak eder. Şeffaf fiyatlandırma politikamızın bir parçası olarak, ürünlerimizin her biri bir dizi faktör göz önünde bulundurularak fiyatlandırılır ve sunabileceğimiz en iyi değer üzerinden listelenir. Online olarak web sitemizde görebileceğiniz bu fiyatlar vergiler dahil olmak üzere Opera’nın üretim yeri olan İngiltere ile aynıdır.

Birden fazla yatağın veya ürünün satın alındığı durumlarda özel fiyatlar sunabiliriz.

Mağazamıza gelip ürünlerimizi gördüğünüzde piyasadaki diğer ürünlerle kolayca mukayese edip, Opera’dan aldığınız ürün ve hizmetlerin ederini hak ettiğini takdir edeceksiniz.

Bakım Kuruluşları veya Hastahaneler için Fiyatlandırma

Bir bakım evi veya ticari kuruluş adına satın alıyorsanız, fiyatlandırma çevrimiçi fiyatlandırmamızdan farklı olacaktır. İhtiyaçlarınızı görüşmek için 444 00 80 numaralı telefondan satış ekibimizi arayabilirsiniz.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.