Opera Hasta Yatağı, Havalı Yatak, Fonksiyonel Lüks Karyola

Classic hero image Opera Profil Hasta Yatağı Modelleri Kurulum Kılavuzu

Opera Profil Hasta Yatağı Modelleri Kurulum Kılavuzu

Opera profil hasta yatağı  modelleri gerek evlerde gerekse bakım evleri gibi yerlerde rahatlıkla kurulumu yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ekonomik bir şekilde sevk edilebilmelerini sağlayan oldukça kompakt bir formda taşınırlar ve böylece kapı aralıklarından ve dar köşelerden rahatlıkla geçebilirler. Kurulum aşamasında kolaylıkla montaj edilebilecek bir tasarıma sahiptir ve başarılı bir kurulum için çok az alet yeterlidir.

Buraya tıklayarak Opera’nın profil tipi tüm hasta yatağı (hasta karyolası) modellerini inceleyebilirsiniz.

Opera Hasta Yatağı Modelleri için Önemli kurulum ipuçları

Opera profil hasta karyolasının kurulumunda size yardımcı olacak birkaç temel ipucu vardır:

  • Önerilen montajcı sayısı: 2 kişi
  • Önerilen çalışma alanı: 2m x 2,5m
  • Kurulumu tamamlamak için tahmini süre: 30 – 60 dakika
  • Dikkat edilmesi gereken diğer noktalar: Ağır parçalar içerir; kurulum için şebeke elektrik prizi gereklidir; kurulduğunda büyük boyutludur.

Opera profil hasta yatakları nasıl teslim edilir?

Opera profil medikal yataklar demonte haldedir ve taşımayı kolaylaştırmak için tekerlekler (ve kaide) üzerinde pozisyonlanır.

Opera hasta karyolasının bu taşınma şekli, ekonomik bir şekilde sevk edilebilmesini ve kapılardan/dar alanlardan kolayca geçebilmesini sağlayan kompakt bir form sağlar. Yatak, koruma için karton bir kılıfla kaplanır ve yatağın tekerlekli olarak kolayca taşınabilmesi için tekerlekler ambalajsız olarak bırakılır. Aşağıdaki resim, Opera profil hasta yatağının taşınma halini göstermektedir. Bu şekilde teslim edilirler.

Kurulum Kılavuzu - Opera Profil Hasta Yatağı Modelleri

Opera hasta karyolası kurmak çok da zor olmayan bir işlemdir. Eli iş tutan (bu açıdan kendisine güvenen) herkes talimatlara uyarak ve videoları izleyerek kurulumu gerçekleştirebilir. Ama şüphesiz ideal olan uzman ekiplerimizin kurulumu gerçekleştirmesidir.

Opera Classic profil yatağı nasıl kurulur?

Classic model Yatak Kurulum Kılavuzu ve Tekni̇k Özelli̇kler dokümanı

Opera Signature profil yatağı nasıl kurulur?

Signature model Yatak Kurulum Kılavuzu ve Tekni̇k Özelli̇kler dokümanı

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.